Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

Alanında uzman kadromuz ve profesyonel ekipman desteğimiz ile tüm tanıtım faaliyetlerinizde yanınızdayız.

Fotoğraf & Video Çekimleri

Uzman fotoğrafçılarımızın sıradışı bakış açıları ile organizasyon, tanıtım, sosyal medya içerikleri, festival, düğün ve tüm etkinliklerinizde profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetlerinizi sağlıyoruz.

Dilerseniz çekilen görüntülerinizin kurgu, montaj işlemleri sonrasında sosyal medya hesaplarınıza uyumlu olarak tarafınıza iletiyoruz.

Drone Çekimleri

İşletme, organizasyon, tanıtım, ve tüm etkinliklerinizde gökyüzünden yanınızdayız. Profesyonel drone çekim hizmetleri sağlıyoruz.

Gökyüzüne hakim olun!

Kurgu & Montaj

Dilerseniz bizim çektiğimiz görüntülere, dilerseniz önceden çektirmiş olduğunuz video ve fotoğraflarınıza düzenleme, klip ve sosyal medya içerikleri oluşturacak şekilde kurgu ve montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Dijital sektörde görüntüleriniz ne kadar profesyonel olursa, rakiplerinizden her zaman o kadar önde olursunuz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya hesaplarınızın oluşturulması, eğer var ise sosyal medya hesaplarınızın işletme hesabına dönüştürülüp kurumsal olarak yönetilmesi işlemlerini profesyonel sosyal medya uzmanı kadromuz ile gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Hesabınızda ürün veya hizmetlerinize dahil görsel ve grafik tasarımlar, içerik düzenleme, hedef kitlenizi planlama, hedef kitlenize yönelik doğru zamanda paylaşım, analiz ve raporlama hizmetleri ile sosyal medyada hedef kitlenize ulaşacaksınız.

Grafik Tasarım

Dijital ortamlarda veya açık hava reklamcılığında kullanılmak üzere veya kurumsal kimlik bütünlüğünüze uygun olarak sosyal medya paylaşımları, kampanya görselleri, logo, kartvizit, broşür, baskı dahilinde olabilecek tüm tasarımları profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz hazırlanan tasarımlarda yer alacak ürün ve hizmet çekimlerini sağlıyoruz.

Web Tasarım

Alanında uzman web tasarımcılarımızın tarafından firmanız veya projeleriniz için isteklerinize ve faaliyet alanınıza yönelik profesyonel web sitesi tasarım hizmetleri sağlıyoruz.

Web tasarım hizmetlerine ek olarak SEO, Kurumsal Web ve Rakip Analizi, Hedef Müşteri Kitlesi Planlama ve Google Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz..

Kurumsal Kimlik Geliştirme

Firmanız veya hizmetleriniz internette henüz yok mu? Dilerseniz tüm dijital marka geliştirme hizmetlerini tek çatı altından sağlayabilirsiniz..

Kurumsal Kimlik Geliştirmelerinde logo tasarım, web tasarım, içerik planlama, sosyal medya yönetimi, kartvizit broşür tasarım gibi tüm tanıtım faaliyetlerinizi tek seferde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Open chat
Powered by